תנאי שימוש

תקנון אתר מגנה – הדפסת תמונות על מגנטים

התקנון מתייחס לגברים ולנשים כאחד

השימוש באתר על תכניו והשירותים הניתנים בו, מוצעים לך בכפוף לקבלתך את כל התנאים הקיימים בתקנון זה.

 1. הנהלת האתר רשאית לשנות ולעדכן את התקנון ותוכנו בכל עת.
 2. המידע המאוחסן אצלנו אודות פרטיך האישיים שמור על ידי הנהלת האתר, ויש לנו האפשרות לעשות שימוש מבוקר במידע ,תוך התחייבות למניעת חשיפת המידע לצד שלישי.
 3. עם תהליך הרישום/ביצוע רכישה באתר הינך מאשר/ת קבלת תוכן שיווקי ופרסומי על מבצעים ומוצרים שונים מרשימת התפוצה שלנו. ניתן לבטל את הרישום בדרכים הבאות: שליחת דוא"ל לכתובת:
    או להתקשר למספר טלפון: 055-9107399 magnetim2017@gmail.com

ביצוע עסקאות באתר מגנה – הדפסת מזכרות בקליק

 1. הגבלת פרטיות: שמירה על סודיות הלקוח והתחייבות לא להעביר את פרטי האשראי לצד ג'.

 2. ביטול עסקה אינו תקף על כל עסקה, וכל עסקה תיוחס באופן פרטני על פי החוק, תוך התחשבות בתהליך ייצור אם ישנו, או במצב המוצר מידי הלקוח.
  5.1 ניתן לבטל הזמנה עד 14 שעות לאחר ביצוע הזמנה כל עוד המוצר לא הוכן והודפס עבורו – יקבל הרוכש את התשלום המלא ששילם עבור ההזמנה.
  5.2 ביטול הזמנה לאחר 14 שעות מביצוע ההזמנה לאחר שהמוצר כבר הוכן והודפס אך טרם נשלח לרוכש, יוכל הרוכש אחת מהאפשרויות הבאות – א. לקבל את ההזמנה המקורית. ב. לקבל החזר כספי עבור המשלוח.
  5.3 לאחר הדפסת המוצר וקבלתו עד 14 יום, ניתן להחזיר את המוצר בדואר רשום או על ידי שליח על חשבון הלקוח, ולקבל החזר כספי יחסי לאחר קיזוז עלות היצור והמשלוח.

 3. יצור וטיפול בהזמנה נעשה בתוך 4 ימי עסקים מרגע קבלת ההזמנה וקובץ תמונה תקין להדפסה על ידכם.
 4. משלוח ההזמנה יבוצע לאחר 4 ימי עסקים מעת ביצוע ההזמנה. המשלוח מתבצע באמצעות אחת מהאופציות הבאות: בדואר רשום עם מספר מעקב, בוקסיט, או משלוח עם שליח עד הבית בהתאם לבחירת הלקוח. יחד עם זאת יתכנו עיקובים שאינם תלויים במגנה – אלא בשירות משלוח דואר ישראל, או שירות משלוח אחר – בכל מקרה הלקוח יוכל לקבל מספר מעקב אחר המשלוח בכדי לוודא שהחבילה לא נעלמה. הלקוח מאשר כי הוא מודע לכך שלאחר מסירת המשלוח לחברת המשלוחים/דואר ישראל, ועם קבלת מספר המעקב אחר המשלוח האחריות להגעת המשלוח תלויה בשירות המשלוחים/דואר ישראל.
 5. אנו עושים את מירב המאמצים לספק לך מוצרים ושרות מהאיכותיים ביותר, יחד עם זאת אם נתקלת בבעיה מסוימת , הנך מתבקש לפנות אלינו לקבלת סיוע.

מגנה – אחד העם 16 פ"ת (ההזמנה אונליין בלבד – אין קבלת קהל)
טלפון: 055-9107399

הצטרפו לרשימת התפוצה שלנו וקבלו קופון של 10% הנחה לרכישה באתר