תקנון אתר מגנה – הדפסת תמונות על מגנטים

התקנון מתייחס לגברים ולנשים כאחד

השימוש באתר על תכניו והשירותים הניתנים בו, מוצעים לך בכפוף לקבלתך את כל התנאים הקיימים בתקנון זה.

 1. הנהלת האתר רשאית לשנות ולעדכן את התקנון ותוכנו בכל עת.
 2. המידע המאוחסן אצלנו אודות פרטיך האישיים שמור על ידי הנהלת האתר, ויש לנו האפשרות לעשות שימוש מבוקר במידע ,תוך התחייבות למניעת חשיפת המידע לצד שלישי.
 3. עם תהליך הרישום/ביצוע רכישה באתר הינך מאשר/ת קבלת תוכן שיווקי ופרסומי על מבצעים ומוצרים שונים מרשימת התפוצה שלנו. ניתן לבטל את הרישום בדרכים הבאות: שליחת דוא”ל לכתובת:
    או להתקשר למספר טלפון: 055-9107399magnetim2017@gmail.com

ביצוע עסקאות באתר מגנה – הדפסת מזכרות בקליק

 1. הגבלת פרטיות: שמירה על סודיות הלקוח והתחייבות לא להעביר את פרטי האשראי לצד ג’.

 2. ביטול עסקה אינו תקף על כל עסקה, וכל עסקה תיוחס באופן פרטני על פי החוק, תוך התחשבות בתהליך ייצור אם ישנו, או במצב המוצר מידי הלקוח.
  5.1 ניתן לבטל הזמנה עד 14 שעות לאחר ביצוע הזמנה כל עוד המוצר לא הוכן והודפס עבורו – יקבל הרוכש את התשלום המלא ששילם עבור ההזמנה.
  5.2 ביטול הזמנה לאחר 14 שעות מביצוע ההזמנה לאחר שהמוצר כבר הוכן והודפס אך טרם נשלח לרוכש, יוכל הרוכש אחת מהאפשרויות הבאות – א. לקבל את ההזמנה המקורית. ב. לקבל החזר כספי עבור המשלוח.

 3. משלוח של עסקה יבוצע עד – 14 ימי עסקים, יחד עם זאת יתכנו עיקובים שאינם תלויים במגנה – אלא בשירות משלוח דואר ישראל, או שירות משלוח אחר – בכל מקרה הלקוח יקבל מספר מעקב אחר המשלוח בכדי לוודא שהחבילה לא נעלמה.
 4. אנו עושים את מירב המאמצים לספק לך מוצרים ושרות מהאיכותיים ביותר, יחד עם זאת אם נתקלת בבעיה מסוימת , הנך מתבקש לפנות אלינו לקבלת סיוע.