משלוח חינם בקניה מעל 249 ש”ח

0

תקנון אתר מגנה – הדפסת תמונות על מגנטים

התקנון מתייחס לגברים ולנשים כאחד

השימוש באתר על תכניו והשירותים הניתנים בו, מוצעים לך בכפוף לקבלתך את כל התנאים הקיימים בתקנון זה.

 1. הנהלת האתר רשאית לשנות ולעדכן את התקנון ותוכנו בכל עת.
 2. המידע המאוחסן אצלנו אודות פרטיך האישיים שמור על ידי הנהלת האתר, ויש לנו האפשרות לעשות שימוש מבוקר במידע ,תוך התחייבות למניעת חשיפת המידע לצד שלישי.
 3. עם תהליך הרישום/ביצוע רכישה באתר הינך מאשר/ת קבלת תוכן שיווקי ופרסומים מפוטו מגנה. ניתן לבטל את הרישום בדרכים הבאות: שליחת דוא”ל לכתובת:   או להתקשר למספר טלפון: 055-9107399 magnetim2017@gmail.com
 4.  תנאי לרכישה באתר כי הרוכש הינו בעל תעודת זהות וכרטיס אשראי
 5. החברה ו/או מי מטעמה לא יהיו אחראים לנזק ישיר ו/או עקיף שיגרם כתוצאה משימוש בשירות ו/או שימוש במוצר שנרכש באתר, והאמור בו או מוצג בו, אינו מהווה חוות דעת מקצועית. כל מידע שיימסר או כל תוכן שיופיע בכל אחד מהעמודים באתר, אינו מהווה ייעוץ מקצועי, המלצה או חוות דעת כזו או אחרת על המוצרים. כלומר, האחריות על השימוש במידע שיימצא באתר הוא על המשתמש בלבד.

ביצוע עסקאות באתר פוטו מגנה

 1. הגבלת פרטיות: שמירה על סודיות הלקוח והתחייבות לא להעביר את פרטי האשראי לצד ג’.

 2.  ניתן לבטל הזמנה עד 14 שעות לאחר ביצוע הזמנה כל עוד המוצר לא הוכן והודפס עבורו – יקבל הרוכש את התשלום המלא ששילם עבור ההזמנה.
  5.1 ביטול הזמנה לאחר 14 שעות מביצוע ההזמנה לאחר שהמוצר כבר הוכן והודפס אך טרם נשלח ללקוח, יוכל הלקוח אחת מהאפשרויות הבאות – א. לקבל את ההזמנה המקורית. ב. לקבל החזר כספי עבור המשלוח.
  5.2 לאחר הדפסת המוצר וקבלתו עד 14 יום, ניתן להחזיר את המוצר בדואר רשום או על ידי שליח על חשבון הלקוח, ולקבל החזר כספי יחסי לאחר קיזוז עלות היצור והמשלוח.

 3. יצור וטיפול בהזמנה נעשה בתוך 4 ימי עסקים מרגע קבלת ההזמנה וקובץ תמונה תקין ומאושר להדפסה.
 4. משלוח ההזמנה יבוצע לאחר 4 ימי עסקים מעת ביצוע ההזמנה. המשלוח מתבצע באמצעות אחת מהאופציות הבאות: בדואר רשום עם מספר מעקב, נקודות איסוף או משלוח עם שליח עד הבית בהתאם לבחירת הלקוח. יחד עם זאת יתכנו עיקובים שאינם תלויים בפוטו מגנה – אלא בשירות משלוח דואר ישראל, או שירות חברת המשלוחים – בכל מקרה הלקוח יוכל לקבל מספר מעקב אחר המשלוח. הלקוח מאשר כי הוא מודע לכך שלאחר מסירת המשלוח לחברת המשלוחים/דואר ישראל, ועם קבלת מספר המעקב אחר המשלוח האחריות להגעת המשלוח תלויה בשירות חברת המשלוחים/דואר ישראל.
 5. אנו עושים את מירב המאמצים לספק לך מוצרים ושרות מהאיכותיים ביותר, יחד עם זאת אם נתקלת בבעיה מסוימת , הנך מתבקש לפנות אלינו לקבלת סיוע.

מגנה – אחד העם 16 פ”ת (ההזמנה אונליין בלבד – אין קבלת קהל)
טלפון: 055-9107399

התחברות

הרשמה

הנתונים האישיים שלך ישמשו כדי לתמוך בחוויה שלך בכל אתר זה, לניהול הגישה לחשבונך ולמטרות אחרות המתוארות ב-מדיניות פרטיות שלנו.