משלוח חינם בהזמנה החל מ 150 ש"ח

שימו לב: ייצור הזמנה בתוך 4 ימי עסקים לאחר מכן המשלוחים מועברים למשלוח. סוגי המשלוח: מהיר עם שליח עד הבית - 35 ש"ח או Boxit לנקודת איסוף/לוקר 25 ש"ח, דואר רשום - דואר ישראל 19 ש"ח.

תוכנית שותפים אתר מגנה – הדפסת תמונות על מגנטים הרוויחו 10% עמלה

תוכנית השותפים של מגנה – הדפסת תמונות על מגנטים

יודעים להביא טראפיק? יש לכם אתר עם הרבה גולשים, אתם חברים בקבוצות פייסבוק, חברים בקבוצות וואטספ, יש לכם רשימות תפוצה גדולות. הצטרפו לתוכנית השותפים של אתר מגנה – הדפסת תמונות על מגנטים וקבלו עמלה של 10% על כל מכירה.

אתר מגנה – הדפסת תמונות על מגנטים, מאפשר הדפסת תמונות על מגנטים במגוון גדלים ועיצובים. כמו כן, ניתן להזמין באתר שלט מגנט לדלת הבית במגוון עיצובים, רשימת קניות למקרר עם טוש מחיק ועוד תמונות ושלטים על מגנטים המתעדכנים מעת לעת באתר מגנה.

איך עובדת תוכנית השותפים של אתר מגנה?

תחילה יש להירשם, לאחר שנאשר את חשבונכם. תקבלו ממשק לניהול החשבון שלכם, בו יופיע המזהה הייחודי שלכם אותו תוכלו להפיץ בפלטפורמות השונות, כגון פייסבוק, וואטספ, אימיילים, אתר או כל דרך אפשרית שרק נראית לכם.

עבור כל לקוח שירכשו מגנט באתר מגנה, תקבלו עמלה של 10%. את התשלום תוכלו למשוך לאחר שתצברו 50 ₪ ממכירות שהגיעו דרך הקישור עם המזהה הייחודי שלכם. התשלום יועבר אליכם לאחר שתנפיקו חשבונית. ניתן לקבל תשלום אל: חשבון בנק, חשבון Paypal  וכן באמצעות אפליקציית pepper Pay (כן, אנחנו דיגיטלים לגמרי).

זו כל תורת השותפים על רגל אחת. יש לכם שאלה? שלחו לנו הודעה דרך הצור קשר בתחתית המסך ונשיב בהקדם.

תהליך ההצטרפות הינו פשוט ומהיר, יש לכם 5 דקות? הצטרפו עכשיו והתחילו להרוויח.

הרשמה לתוכנית שותפים של מגנה

    * שדות חובה