סדנת צילום בסמארטפון  מבית  “פוטו מגנה”

למה סדנת צילום בסמארטפון?

כולנו משתמשים בטלפון הנייד כמעט תמיד. גלריות התמונות של כולנו מלאות ועמוסות בתמונות שצילמנו מרגעים שונים בחיינו, אם זה סלפי, צילום בני משפחה, חברים אהובים, נופים או סתם משהו שרצינו לתעד. אבל, רובנו משתמשים במצלמה של הסמארטפון באופן פשוט וחובבני במקרה הטוב, במקרה הפחות טוב, התמונות יוצאות באיכות ירודה ולא תמיד גם מחמיאות..

אם היינו מספרים לכם שבסדנא קלה ומהנה, כל מה שחשבתם שידעתם על צילום בסמארטפון שלכם ישתנה ושתגלו סודות של צילום יצירתי ואיכותי מהסמארטפון האישי שלכם, הייתם כנראה מחייכים..

אז אנחנו שמחים להזמין אתכם לחייך ואפילו להגיד “צ’יז” וליהנות מסדנת צילום מיוחדת שבסיומה כל אחד ואחת מכם יוכל לשדרג את התמונות שהוא יצלם באופן מיידי ולהנות מחווית צילום אחרת לגמרי בשימוש הטלפוני האישי, סדנא שתשדרג לכם כל תמונה שתצלמו ותתן לכם כלים לצילום תמונות “וואו”

סדנת צילום בסמארטפון מבית פוטו מגנה מותאמת במיוחד לקבוצות וימי גיבוש בחברות וארגונים. הסדנה שלנו מועברת באופן חוויתי על ידי מיטב אנשי המקצוע בתחום הצילום ובסיומה אין ספק שתחייכו יותר.. לתמונה..

אחרי סדנת צילום סדנת צילום בסמארטפון גם אתם תדעו לצלם תמונות כאלו

בואו נדבר, מבטיחים להיות פוטוגנים...

שאלות ותשובות על סדנת צילום בסמארטפון

אורך הסדנה הוא שעתיים 

הסדנה מיועדת לגיבוש עובדים, ולמי שרוצה לדעת להפיק מהסמארטפון צילומים מקצועיים

סדנת צילום בסמארטפון עולה 2800 ש”ח 

הסדנה מאימה ל 30 אנשים, מעל כמות זאת ניתן להוסיף עוד מנחה 

בכל הארץ. סדנת צילום בסמארטפון מתאימה לשטח פתוח או סגור, בהתאם לצרכי הלקוח. 

התחברות

הרשמה

הנתונים האישיים שלך ישמשו כדי לתמוך בחוויה שלך בכל אתר זה, לניהול הגישה לחשבונך ולמטרות אחרות המתוארות ב-מדיניות פרטיות שלנו.